+370 646 68774 I-V 9:00 - 21:00, VI 10:00 - 16:00 Vilnius, Kaunas, Šiauliai

Kodėl „Jamm fit“ klientai nokautuoti šypsosi „nuo ausies iki ausies“?

Kartą jau pasakojome, kaip atrodo ateities sporto klubas, kuriame galite kokybiškai pasportuoti vos per 20 minučių ir pasiekti trokštamų rezultatų greičiau, nei treniruoklių salėje.

Šį kartą užsukome pasižvalgyti ir ne tik išgirsti, bet ir pamatyti, kaip atrodo toji stebuklinga treniruotė, ko pasiekti galima per dvidešimt minučių ir kodėl net nuvargusių klientų veidus puošia šypsenos „nuo ausies iki ausies“.

Užsukame į pačioje Šiaulių miesto širdyje įsikūrusį „Jamm fit“, kur mus pasitinka treneris. Koridoriuje lūkuriuoja treniruotės laukiantys klientai.

Veidai keičiasi vienas po kito, mat treniruotė trumpa. Tik įėję pastebėjome, jog treniruotės labai intensyvios, mat prieš sportą linksmai čiauškančios moterys, po greitos ir efektyvios treniruotės tiek jėgų kalbėti jau nebeturi.

 

„Pabandymui atėjau, netikėjau. Tu esi visą gyvenimą įsitempęs, o čia – kojos laisvos, rankos laisvos, viską atpalaiduoja. Du metus negalėjau pasilenkusi daryti kažkokių darbų, tai šiandien dienai aš gyvenu kaip visi normalūs žmonės“, – apie treniruočių poveikį ne tik figūrai, bet ir sveikatai pasakojo „Jamm fit“ klube sportuojanti moteris.

 

Moteris sako, kad į treniruotę atskubėjo tiesiai po darbo, o didžiausiais pliusais laiko tai, kad sportui nereikia papildomai ruoštis, jis neilgai trunka, taupomas laikas ir dar stebina poveikis sveikatai.

 

„Visą gyvenimą ieškojau kažko tokio, kur atlėkei, padarei ir rezultatas“, – susižavėjusi pasakojo „Jamm fit“ klientė.

 

Kodėl treniruotė tokia greita ir efektyvi? Nes čia nėra svarmenų, tradicinių pratimų.

Jūs esate aprengiamas specialiu kombinezonu, prijungiamas prie kompiuterio, kuris atstoja visas „štangas“, o vos keli įtūpstai atstoja šimtą tokių sporto salėje be kombinezono.


Daugiau »»

Visas straipsnis https://www.etaplius.lt

Kodėl „Jamm fit“ klientai nokautuoti šypsosi „nuo ausies iki ausies“?