+370 646 68774 I-V 9:00 - 21:00, VI 10:00 - 16:00 Vilnius, Kaunas, Šiauliai

Elektrostimuliacija ir sveikata

Elektrostimuliacija – tai gydymas elektros srovės impulsais. Elektros srove generuojamas veikimo potencialas nerviniame  audinyje sukelia raumens susitraukimą ir keičia jutimą.

Tai reiškia, jog siunčiami nedidelio dažnio elektros impulsai, kurie atpalaiduoja kūną, nekenkdami jam.

Jammfit – individualių treniruočių studijoje, naudojamas modernus EMS Xbody prietaisas, plačiai taikomas sporto, medicinos bei reabilitacijos srityse.

Elektrostimuliacija nėra kas nors labai nauja – nuo senų laikų šis metodas taikomas reabilitacijoje žmonėms, kovojantiems su stuburo, raumenų skausmais, traumomis, raumenų atrofija ir kita.

Ištobulėjus technikai, dėka modernaus EMS Xbody prietaiso, galime elektrostimuliaciją taikyti ne tik gydomaisiais, bet ir estetiniais tikslais, o tai reiškia – gerą sveikatą bei išraiškingą kūną.

Klinikiniais tyrimais patvirtintas aparatas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, žmogaus oda pasidaro lygesnė, gydomi randai, strijos bei venų nepankamumas. 

EMS Xbody prietaise esanti limfodrenažinė funkcija padės atsikratyti nereikalingų kilogramų, mažins celiulitą bei iš organizmo pašalins toksinus.

Elektrostimuliacija efektyviai mažina ivarių tipų lėtinį, ūminį, pooperacinį, nugaros, fantominį galūnių, ar reumatodinį skausmą bei padeda reabilituoti sportininkus po patirtų traumų.

Tinka pacientams sergantiems artritais, osteoartritais, degeneracinėmis kaulų ir raumenų sistemos ligomis, neuralgijomis.

EMS Xbody treniruočių dėka gydomi tenziniai galvos skausmai bei migrena.

Elektrostimuliacija ir sveikata

Užsiregistruokite pirmai treniruotei

Meskite sau iššūkį jau dabar