+370 646 68774 I-V 9:00 - 21:00, VI 10:00 - 16:00 Vilnius, Kaunas, Šiauliai

Ateities fitnesas – jau Šiauliuose!

Ar įsivaizduojate, kaip atrodo ateities sporto klubas, kuriame galite kokybiškai pasportuoti vos per 20 minučių ir pasiekti trokštamų rezultatų greičiau, nei treniruoklių salėje?

Jei neįsivaizduojate, galite užsukti į pačioje Šiaulių miesto širdyje įsikūrusį „Jamm fit“ ir įsitikinti.

Ateiname į „Jamm fit“ ir nustembame. Čia nėra daugybės svarmenų, dviračių ar bėgimo takelių, salė visai nedidelė, jauki, o kampe stovi keistokas, niekada dar nematytas „protingas“ aparatas ir pakaba su kombinezonais.

O kam didelės salės ir „štangų“, jei treniruotė vyksta tete-a-tete: tik klientas, treneris ir protingasis aparatas. Tai vienintelis aparatas pasaulyje, kaip terapinis metodas, padedantis lieknėti, auginti raumenis ir didinti jėgą.

 

„Pas mus ateinančiam žmogui nereikia nei aprangos, nei rankšluosčio ar šampūno, nieko. Gali atsinešti tik sportinę avalynę, bet ir tai nebūtina. Mes duodame specialų medvilninį kostiumėlį, ant jo dedame kombinezoną ir jungiamės prie kompiuterio. Kombinezone, pagal raumenų grupes, yra išdėstyti elektrodai, kurie stimuliuoja raumenis“, – šio sporto ypatumus pasakoja treneris Marius Leonavičius.

 

Pasak trenerio, treniruotės metu dirba virš 400 raumenų grupių – kojos, dvigalvis, keturgalvis raumuo, sėdmenys, nugara, viršus, trapecija… Visi raumenys dirba vienu metu. Kompiuterio ekrane nustatomas pajėgumas.

Jei žmogus nori suaktyvinti raumenis, ar yra po traumos ir negali kelti svorių, galima parinkti programą, tvirtinančią raumenis.

Specialus aparatas veikia taip, kad kiekvienos raumenų grupės treniruotės intensyvumą galima nustatyti atskirai.